БЕЗБЕДАН ПУТ ОД КУЋЕ ДО ШКОЛЕ

Пројекат Безбедан пут од куће до школе спроведен је у нашој школи, то је била још једна подршка обележавању Европске недеље мобилности.

Циљ програма намењеног ученицима, спроведеног на обележеном терену у дворишту наше школе јесте повећање безбедности деце и упознавање са правилима у саобраћају.

Ученици од првог до четвртог разреда учестовали су у симулацији преласка пешачког прелаза, кретања улицом са тротоаром и без њега, обилажење и остале радње у саобраћају.

Овај програм још један у низу активности организованих поводом „ Недеље мобилности“ , а у сарадњи са Саветом за безбедност саобраћаја, Полициском управом, школским и другим установама.

Делић атмосфере можете погледати овде