ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

Поштовани родитељи,

у складу са обавештењем Министарства просвете, науке и технолошког развоја од 24.3.2020. године,  потребно је да, сходно специфичностима организовања онлајн наставе, посебну пажњу обратите на могуће непримерено понашање ученика на платформама за учење (различити облици дигиталног насиља, непримерени коментари и др.).

Као родитељи ученика, обратите пажњу на садржаје које ученици постављају током процеса онлајн учења, и упозорите их да ће непримерено понашање ученика утицати на  оцену из владања на крају школске године.

Одељењске старешине и наставници ће, у складу са наведеним обавештењем Министарства,  пратити и бележити непримерено понашање ученика и оно ће на крају године утицати на закључну оцену из владања.

Хвала на разумевању и сарадњи!

ОШ “Јован Поповић”, Крушевац