ГРАДСКЕ ПТИЦЕ

У оквиру пројекта „ Наша деца, паркови и птице“ , чланице Оринтолошког школског клуба одељења 7/4  ОШ „ Јован Поповић“ у организацији УГ Treehaus, одржале су вршњачку едукацију на тему «Правилно постављање кућица за птице и исхрана птица», предшколској групи деце  и ученицима четвртог разреда ОШ « Вук Карађић» у парку « Багдала». Након предавања постављене су кућице за птице и хранилице уз помоћ ЈКП Крушевац – служба зеленила, које су ученици правили у оквиру прве радионице « Градске птице» . Чланице Оринтолошког школског клуба « Јовановци »  су ученице одељења 7/4: Нађа Вучковић, Анђела Алексић, Ана Јаћовић, Ана Јовановић, Нина Ракић, Сандра Станковић, Клаудија Смиљковић и Теодора Вујичић а ментор наставница биологије Оливера Коларић.