Додела захвалница

Директор Центра за промоцију науке Немања Ђорђевић са сарадницима, у оквиру своје посете Центру за стручно усавршавање Крушевац 01.03.2017. године обишао је Научни клуб Крушевац где је имао прилику да се упозна са резултатима радионице: ”Тајни живот мрава” која је реализована у оквиру Пројекта: ”Ученички научни експонати”.

Реализатори овог пројекта су Владимир Ацковић и Оливера Коларић из ОШ “Јован Поповић”. Учесници радионице били су ученици из ОШ “Јован Попоповић”, “Гимназије” и “Политехничке школе Милутин Миланковић”, којима је пригодне захвалнице доделио Директор Центра за промоцију науке, Немања Ђорђевић.