КВИЗ ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА

Крајем ове школске године одржан је традиционални квиз из енглеског језика. Ученици од V до VII разреда су се забавили и показали своје знање.

Прво су 2. јуна снаге одмерили ученици петог разреда. Они су по први пут учествовали и дали све од себе. Ипак, победник може бити само један, па је ове године то био тим одељења V-4, у саставу: Мина Марковић, Мина Станојловић, Бојана Милосављевић и Јован Милојевић. Велико браво!

1. јун био је резервисан за VI разред. Њима је већ све ово било познато, али су игре мало измењене, па су и они морали да се потруде. Ове године победио је тим VI-1, у саставу: Милица Аздејковић, Богдан Стошић и Никола Пуношевац.

И на крају, 9. јуна своје знање и срећу на тест су ставили ученици VII разреда. Победио је тим VII-1 у саставу: Тијана Лазаревић, Мина Милетић, Миона Петровић и Ана Цветковић.

Од издавачке куће Нови Логос, чије уџбенике користимо, сви учесници су добили награде у виду свеске и оловке, а победници су добили и прикладне књиге на енглеском језику. Уз то, сваки учесник је добио и диплому, за учествовање или за победу. Наставнице Јелена Марковић, Ивана Јаковљевић и Ана Јовановић Попадић обећале су да ће се потрудити да сваке године овај, сада већ традиционални квиз, буде све занимљивији и бољи, а све то у знак сећања на нашу колегиницу, Биљану Кривокућу Грујић, која је ово све прва осмислила и покренула.

SEE YOU NEXT YEAR!!!