“НАДАРЕНИ ЗА БУДУЋНОСТ”

У оквиру Еразмус+ пројекта мобилности “Надарени за будућност” тим наставника наше школе је у периоду од 8. до 14. маја боравио у граду Бурдуру у Турској.

Директорка школе и наставници енглеског језика, математике, технике и технологије и разредне наставе су реализовали сарадњу са школом “Alpaslan Ali Can Bilim Ve Sanat Merkezi” која је типа националног талент центра и остварили одличну сарадњу са тамошњим наставницима.

Спој различитих, а донекле сличних култура, размена искустава у раду са даровитом децом и непосредно присуствовање часовима резултирали су оплемењавањем методичког опуса наших наставника и њиховим оснаживањем за даљи рад са ученицима надареним у различитим областима.