ОБАВЕШТЕЊЕ

Друго полугодиште школске 2021/22. године почиње у понедељак 24. јануара 2022.

За све ученике од 1. до 4. разреда ће се непосредно обављати образовно-васпитни рад. Они од понедељка, 24. јануара, крећу у школу у поподневној смени, од 13:30 сати.

За ученике од 5. до 8. разреда настава ће се одвијати према комбинованом моделу, поделом одељења на две групе. Ученици ће обавештења о томе у којој су групи добити од својих одељењских старешина.

Настава за ученике од 5. до 8. разреда почиње у преподневној смени, од 7:30 сати.

У понедељак, 24. јануара, непосредна настава у школи почиње за групу А сваког одељења од 5. до 8. разреда. Они ученици који нису на непосредној настави у школи, у обавези су да тог дана наставу прате онлајн преко платформе за учење на даљину Едмодо. Апелује се посебно на одговорно и редовно праћење материјала и упутстава наставника, уз редовну израду домаћих задатака, у циљу што лакшег праћења наставних садржаја по овом моделу наставе.

Срећан почетак другог полугодишта!