ОПШТИНСКО ПРВЕНСТВО У ШАХУ

На општинском првенству у шаху одржаном у ОШ „Бранко Радичевић“ ученици наше школе су постигли веома запажене резултате.

У категорији девојчица од I – VIII разреда ученица III-3 Милица Ђокић освојила је прво место и тако постала првакиња општине у шаху.

У категорији од I – IV разреда (млађи дечаци), Немања Томић ученик IV-2 освојио је друго место, а Матеја Арсић ученик III-4, треће место у општини.

У категорији од V – VIII разреда(старији дечаци) Лука Миленковић ученик VI-1 освојио је друго место, а Павле Ђурђевић ученик VII-3 освојио је треће место у општини.

У екипном пласману ОШ „Јован ПоповиЋ“ је освојила друго место.

На окружно такмичење које ће се одржати у Трстенику 17. марта у појединачној конкуренцији пласирали су се: Милица Ђокић, Каја Ћирковић, Наталија Војиновић, Матеја Ђокић, Матеја Арсић, Немања Томић, Лука Миленковић, Павле Ђурђевић и Коста Јевремовић, као и екипа ОШ „Јован Поповић“.

Све честитке  ученицима на оствареним резултатима.