ПРИЗНАЊА ЗА ДВА eТвининг ПРОЈЕКТА

Данас су пристистигла признања за два еТвининг пројекта реализована у нашој школи током школске 2019/2020. која су награђена Националном ознаком квалитета.

еТвининг је платформа намењена међународној сарадњи ученика и наставника у пројектима из разних области.

Наши награђени пројекти били су спроведени у оквиру часова енглеског језика, математике и часова одељењског старешинства,у реализацији наставнице енглеског језика Јелене Марковић, наставнице математике Марије Пруткин, у сарадњи са наставницом енглеског језика Иваном Јаковљевић. Пројекти су подразумевали учешће ученика седмог(7/2), петог(5/4) и четвртог разреда.

Радујемо се наградама и честитамо ученицима на ангажовању!