ПРИЈЕМ НАШИХ УЧЕНИКА У МОЗАИК САЛИ ГРАДСКОГ ЗДАЊА

У Мозаик сали градског здања организован је пријем за ученике крушевачких основних и средњих школа који су постигли изузетне резултате на државном такмичењу из матеметике одржаном крајем августа у Нишу.

Из ОШ “Јован Поповић” пријему су присуствовали:

– Данило Ђукић (наставник: Ивана Крупниковић)

– Душан Радисављевић (наставник: Марија Пруткин)

-Тадија Јелесијевић (наставник: Иван Лисинац)

Својим резултатима представили сте град Крушевац на најбољи начин и сврстали се у ред оног најлепшег што Србија има , а то је образована и паметна младост, рекла је честитајући најбољим математичарима успех на Републичком такмичењу градоначелница Јасмина Палуровић.

Ученицима су уручене дипломе, похвале и књиге за освојено прво, друго и треће место.

Пријему су осим предметних професора и награђених, присуствовали заменик градоначелнице Александар Јовановић, помоћник за друштвене делатности Јелена Тодоровић и наченик школске управе Зоран Асковић.