РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА У ШК. 2016/2017. ГОДИНИ

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА У ШК. 2016/2017. ГОДИНИ

 

– 1 ученик освојио је прво место на републичком такмичењу виолина – Василије Ристић 4/4

– 1 ученица пласирала се у финале међународног такмичења из енглеског језика, HIPPO – Марија Миленковић 4/4

– Рукометашице су освојиле 1. место на градском такмичењу и сутра се такмиче на међуокружном такмичењу у Крушевцу.

 

ПЛАСМАНИ НА РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ (34 ученика)

 

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК (3 такмичара)

 

Дуња Пејковић 8/1

Лука Матић 8/1

Софија Дреновац 8/4

Наставник Ивана Јаковљевић

 

ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИК (1 такмичар)

 

Ивана Тадић 8/2

Наставник Маја Тришић

 

БИОЛОГИЈА (2 такмичара)

 

Ана Цветковић 7/1

Наставник Ивица Грујић                                                           

 

Хелена Виденовић 8/4

Наставник Снежана Радосављевић

 

НАЦИОНАЛНА ЕКОЛОШКА ОЛИМПИЈАДА (11 такмичара)

 

  1. разред

Ленка Цветковић 5/1

Миона Петровић 5/2

Миња Петровић 5/3

Наставник Снежана Радосављевић

 

  1. разред

Неда Вељковић 6/2

Василије Пајчин 6/4

Никола Ивановић 6/4

Наставник Лидија Бјелица

 

  1. разред

Мина Милетић 7/1

Ања Анђелковић 7/2

Наставник Оливера Коларић

 

  1. разред

Дејан Мојсиловић 8/1

Хелена Виденовић 8/4

Ања Милутиновић 8/4

Наставник Снежана Радосављевић
ИСТОРИЈА (1 такмичар)

 

Дејан Стојановић 8/1

Наставник Марко Маринковић

 

СРПСКИ ЈЕЗИК (3 такмичара)

 

Тамара Милосављевић 7/5

Тамара Раковац 7/5

Хелена Виденовић 8/4

Наставник Сања Младеновић

 

РЕЦИТАТОРИ (1 такмичар)

 

Павле Ивановић 6/4

Наставник Силвана Михајловић

 

КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА (1 такмичар)

 

Миона Петровић 7/1

Наставник Душанка Милосављевић

 

ТИО (3 такмичара)

 

Стефан Попадић  – дисциплина Примена електро магнета

Вељко Косијер 5/2 – дисциплина Авио моделарство

Наставник Бојан Недељковић

 

Андрија Јовановић 5/1 – дисциплина Ауто моделарство (посебна категорија)

Наставник Соња Мијајловић

 

ШАХ (8 такмичара)

 

Девојчице

 

Дуња Лапчевић 1/4

Каја Ћирковић 3/3

Јована Стефановић 7/2

 

Дечаци

 

Матеја Арсић 2/4

Немања Томић 3/2

Андрија Панић 4/3

Павле Ђурђевић 6/3

Младен Томић 8/1

Comments are Closed

© 2018: ОШ "Јован Поповић" Крушевац | KABBO Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress