СВЕЧАНИ ПРИЈЕМ УЧЕНИКА МЛАЂИХ РАЗРЕДА

Вредан рад и труд увек треба наградити, а ако се ради о ученицима млађих разреда, онда похвалама треба посветити посебну пажњу, како бисмо младе нараштаје осоколили да буду предани науци, раде на свом знању и поставе себи циљеве, охрабрени тиме да их на том путу неко прати, види све њихове успехе и предано их бодри у томе.

Поводом протеклог Дана школе, директорка школе Снежана Стефановић Милановић је на свечаном пријему дипломицама и похвалама наградила ученике млађих разреда који су се својим успесима и освојеним наградама на такмичењима и конкурсима истакли као најуспешнији, као и њихове учитеље који су их припремали и водили кроз изазове.

Браво, поносни смо на ваше успехе!