сусрети у Песници

У периоду од 14.03 – 18.03. 2017 године одржани су сусрети у Песници код Марибора на којима су учестовале следеће школе: ОШ Јован Поповић из Крушевца, ОШ Јован Поповић из Београда, ОШ Глигор Приличев из Охрида и ОШ Песница.

Програм је конципиран на педагошким радионицама за наставнике у трајању од два дана. Након посете часова и упознавања са примерима добре праксе извршена је евалуација.

У посету ученицима из ОШ Песница кренуло је и осам ученика наше школе, који су им били домаћини у октобру месецу 2016. године на Међународном дечијем фестивалу песме и игре.

Испуњени позитивним утисцима радујемо се будућим сусретима са свим школама учесницима.