УПИС УЧЕНИКА У ПРВИ РАЗРЕД ОСНОВНЕ ШКОЛЕ ЗА ШКОЛСКУ 2020/2021. ГОДИНУ

Ако нисте у могућности или имате проблем око пријављивања детета преко Портала еУправе можете се обратити за помоћ на један од следећих начина:

• позивом секретара школе, Дубравке Трипковић на број телефона 064/8856850 радним данима у периоду од 11:00 h до 15:00 h
  • слањем питања на мејл школе osjpopovic@gmail.com.
  • слањем попуњених образаца Пријаве и Анкете на мејл школе osjpopovic@gmail.com., а које можете преузети на сајту школе, osjovanpopovic.edu.rs након чега ће школа извршити пријаву детета преко Портала еУправе

У ПРИЈАВИ ЗА УПИС ДЕТЕТА У ПРВИ РАЗРЕД потребно је да родитељи/други законски заступник попуни све тражене податке, као и АНКЕТУ ЗА ЦЕЛОДНЕВНУ НАСТАВУ (и ако не желите да Вам дете похађа оцељење целодневен наставе молимо Вас да нам доставите анкету на којој сте заокружили НЕ).

Родитељи/други законски заступници који су већ пријавили децу и попунили обрасце не треба да врше упис преко Портала еУправа, јер их је школа унела у систем.

Молимо Вас да нас у мејлу приликом достављања попуњених образаца обавестите да ли сте извршили пријаву детета преко Портала еУправа.

Нове процедуре за упис деце у први разред основне школе за школску 2020/2021. годину можете погледати овде.

Obaveštenje-za-upis-u-prvi-razred-za-2020-2021. godinu 1

Anketa celodnevna nastava

Obrazac za upis prvaka 2020-2021

Упутство за родитеље Исказивање интересовања за упис у ОШ

Хвала на сарадњи и разумевању!

Директор школе

Снежана Стефановић Милановић