Ускликнимо с љубављу светитељу Сави…

Свети Сава, први српски просветитељ, утабао је стазу које се држимо на путу образовања и васпитања наших младих поколења!
Славимо данашњи дан, школску славу, у нади што већег напретка и бољих постигнућа наших ученика.
Поштујући све епидемиолошке мере заштите, сходно тренутној ситуацији и препорукама, прослављамо у мањем броју, али заједничким молитвама за здравље и бољитак свих, у нади да нам предстоје боља времена.
Директорка школе, Снежана Стефановић Милановић, окупљене је поздравила пригодним говором, а овогодишњи колачар, наставник Бојан Недељковић је свечаност оплеменио посебно пријатељском атмосфером.
Овом приликом посебне честитке су припале овогодишњем светосавском ученику, Вукашину Косијеру (8/2), коме су уручене награде од стране школе, као и Градске управе.
Срећна слава, Свети Сава!