Честитамо наставници Сањи Младеновић !

Друштво за српски језик и књижевност Србије је донело одлуку да награди најбоље наставнике који улажу велике напоре и залажу се у припремању ученика за Републичко такмичење из књижевности “Књижевна олимпијада” и Републичко такмичење из српског језика и језичке културе. Овом приликом ће бити додељена признања наставницима основних школа који имају 3 и више награда и наставницима средњих школа који имају 5 и више награда са такмичења последњих шест година.
Посебна нам је част и задовољство што је једна од 103 награђена (у конкуренцији од 1143 наставника) управо Сања Младеновић, наставница српског језика у ОШ “Јован Поповић”.
Додела признања одржаће се 1. фебруара 2019. године у Сали хероја на Филолошком факултету Универзитета у Београду.
Честитамо наставници Сањи Младеновић и желимо још пуно успеха и награда на предстојећим такмичењима!