Category: За родитеље

 

НАША ШКОЛА ДОМАЋИН ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ХЕМИЈЕ

На такмичењу учествује 45 ученика 7.разреда и 14 ученика 8.разреда из 14 школа са територије општине Крушевац.

Општинско такмичење у шаху

Општинско такмичење у шаху одржаће се 3. марта 2018 године у ОШ“Бранко Радичевић“ у Крушевцу

 

 

 

 

 

Наши ученици који су се пласирали су:

Појединачно
1. Милица Ђокић III-3
2. Павле Ђурђевић VII-3
3. Коста Јевремовић VII-1
4. Немања Томић IV-2
5. Матеја Арсић III-4
6. Илија Војиновић VII-1
7.Матеа Ђокић  III-4
8.Матеја Миленовић  III-4
9.Марта Антонијевић  VI-4
10.Павле Ивановић  VII-4
11.Наталија Војиновић  IV-4
12. Каја Ћирковић IV-3
13.Лука Миленковић VI-1

Екипа
1. Павле Ђурђевић VII-3
2. Коста Јевремовић VII-1
3.Немања Томић IV-2
4. Матеја Арсић II-4
5.Милица Ђокић III-3
6.Марта Антонијевић VI-4
Резерва Наталија Војиновић IV-4

Резултати општинског такмичења из математике

III разред

I ранг:            Николина Недељковић III2 (учитељица Славица Стевановић)

II ранг:           Војин Матејић III1 (учитељица Андреа Шејић)

Похвала:        Наталија Милосављевић III2 (учитељица Славица Стевановић)
                        Милица Ђокић III3 (учитељ Ненад Михајловић)
                                             Матеа Ђокић III4 ( учитељ Далибор Накић)

IV разред

I ранг:            Наталија Војиновић IV4 (учитељица Зорица Јовановић) (100 поена)
                        Тодор Лачњевац IV4 (учитељица Зорица Јовановић) (100 поена)
                       
Јована Милетић IV3 (учитељица Снежана Марковић) (100 поена)
                        Лука Петровић IV2 (учитељ Момчило Накић)
                        Вук Скоруп IV1 (учитељица Биљана Минић)
                        Лука Милосављевић IV2 (учитељ Момчило Накић)

II ранг:           Лазар Миладиновић IV2 (учитељ Момчило Накић)
                        Данило Ђукић IV2 (учитељ Момчило Накић)

III ранг:          Миња Васић IV4 (учитељица Зорица Јовановић)
                        Марија Пантелић IV1 (учитељица Биљана Минић)

Похвала:        Тара Матић IV1 (учитељица Биљана Минић)
                        Вук Стошић IV3 (учитељица Снежана Марковић)
                        Небојша Петровић IV4 (учитељица Зорица Јовановић)
                        Ђорђе Кнежевић IV3 (учитељица Снежана Марковић)
                         Лана Моравчевић  IV3 (учитељица Снежана Марковић)

V разред

II ранг:           Вукашин Косијер V2 (наставница Марија Пруткин)

III ранг:          Душан Радисављевић V2 (наставница Марија Пруткин)

Похвала:        Софија Вулић V4 (наставница Мирјана Јевремовић)
                        Алекса Станојевић V2 (наставница Марија Пруткин)

VI разред

II ранг:           Мила Ивановић VI4 (наставница Мирјана Јевремовић)
                        Тадија Јелесијевић VI1 (наставник Иван Лисинац)

III ранг:          Лука Миленковић VI1  (наставник Иван Лисинац)
                        Вера Перовић VI4 (наставница Мирјана Јевремовић)

Похвала:        Бојана Милосављевић VI4 (наставница Мирјана Јевремовић)
                        Уна Степић VI2 (наставник Иван Лисинац)

VII  разред

I ранг:            Милица Аздејковић VII1 (наставница Ивана Крупниковић) (1. место)

III ранг:          Никола Пуношевац VII1 (наставница Ивана Крупниковић)

Похвала:        Илија Војиновић VII1 (наставница Ивана Крупниковић)
                        Коста Јевремовић VII1 (наставница Ивана Крупниковић)

VIII разред

I ранг:            Мина Милетић VIII1 (наставник Иван Лисинац) (1. место)

Похвала:        Сашка Савић VIII5 (наставница Ивана Крупниковић)
                        Алекса Христов VIII5 (наставница Ивана Крупниковић)
                        Страхиња Арсић VIII5 (наставница Ивана Крупниковић)

 

Градско првенству у спортској гимнастици

На градском првенству  у спортској гимнастици које се одржало у сали Соко 21.фебруара 2018.године наши ученици су постигли следеће резултате:

 

ЕКИПНО :

  1. МЕСТО –МЛАЂЕ ПИОНИРКЕ 5-6 РАЗРЕД
  2. МЕСТО – НАЈМЛАЂЕ ПИОНИРКЕ 1-4 РАЗРЕД

ПОЈЕДИНАЧНО:

  1. МЕСТО – МАРИЈА ТРЕСКАВИЦА 5-6 РАЗРЕД                                                     ЈОВАНА ГРОЗДАНОВИЋ 7-8 РАЗРЕД
  2. МЕСТО – ТАТЈАНА ХРЕБИНЕЦ 5-6 РАЗРЕД
  3. МЕСТО – МАГДАЛЕНА МАРЈАНОВИЋ 1-4 РАЗРЕД

TАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ УЧЕНИКА ОСНОВНИХ ШКОЛА

На општинском такмичењу из Физике које је одржано у ОШ “Доситеј Обрадовић” Крушевац, наши ученици освојили су завидне резултате и пласирали се на окружно такмичење:

1.место, 7.разред Пуношевац Никола, предметни наставник Агатоновић Сунчица

2.место, 7.разред Ивановић Илија, предметни наставник Милићевић Горан

3.место, 7.разред Јевремовић Коста, предметни наставник Агатоновић Сунчица

3.место, 6. разред Јелисијевић Тадија, предметни наставник Стевановић Маријана

Похвала, 7.разред Аздејковић Милица, предметни наставник Агатоновић Сунчица

 

© 2018: ОШ "Јован Поповић" Крушевац | KABBO Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress