Дан климатских промена 2016

Поводом Дана климатских промена ,04.11.2016.ГОДИНЕ,у ОШ”Јован Поповић” у Крушевцу је одржана вршњачка едукација са предавањем и радионица за ученике седмог и осмог разреда .Гости ученика наше школе и предавачи су били ученици треће године Гимназије са професором Драганом Милићевић у сарадњи са наставницима школе домаћина,Оливера Коларић, Славица Шћепановић, Сузана Јовић,Лидија Бјелица.
Наши ученици су имали прилике да прошире  своје знање из екологије  и да упознају узроке и последице негативног деловања човека на климу и  промене климе на глобалном нивоу. Све огледе које су ученици упознали , приказаће својим вршњацима како би се подигла еколошка свест ученика.

Како је протекла манифестација можете видети овде: