„ ДИГИТАЛНИ ЧАС“ 2016/17

Министарство трговине , туризма и телекомуникације расписало је конкурс „ Дигитални час “ , за школску 2016/17. На конкурсу су учествовали и три рада наставника  наше школе која су убачена у зборник радова.

Аутор рада „ Игром до знања“ – наставник техничког и информатичког образовања Бојан Недељковић у категорији радова из области математике, рачунарства, информатике и техничког образовања

Аутор рада „ Правилно држање тела и деформације скелетног система са корективном гимнастиком – наставница биологије Оливера Коларић у  сарадњи са наставницом физичког васпитања Ивана Обрадовић и наставника техничког и информатичког образовања Владимир Ацковић у категорији радова из области природних наука.

Аутор рада „Приказ наставне јединице Први балкански рат“ – наставник историје Марко Маринковић у категорији радова из области друштвених наука .

Зборник радова можете погледати овде.   Lista radova za zbornik