Школска слава

Програм поводом школске славе започео је химном и песмом „Услиши нас Боже наш“ у извођењу наставничког и ученичког хора Школе. Представу су приказали ученици 2.разреда у организацији учитељице Сандре Поповић и вероучитеља Ненада Раденковића. Искреношћу и озбиљношћу освојили су аплаузе и срца многобројних гостију. Титулу Светосавског ученика поносно носи ученица осмог разреда Ана Цветковић, одличан ученик, такмичар и освајач 3.места на Републичком такмичењу из биологије у 7.разреду. Успешан ученик Музичке школе и носилац бројних републичких награда из теорије клавира. Уз присуство свештеника, заменика градоначелника г-ђе Весне Лазаревић, чланова Школског одбора, представника локалне управе као и ученика и запослених у нашој школи, сечење славског колача обављено је у библиотеци Школе.

Овогодишњи колачар наставница Оливера Коларић предала је колачарство наставници Соњи Мијајловић