РЕЗУЛТАТИ СА ТАКМИЧЕЊА

OПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА

  1. Матија Марјановић 3.место
  2. Петар Јанићијевић 3.место
  3. Анастасија Љубисављевић 3.место
  4. Ана Николић 3.место
  5. Мина Јефтић 3.место

Предметни наставник : Јелена Марковић

OКРУЖНО  ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА

  1. Петар Јанићијевић – 1. место
  2. Анастасија Љубисављевић 2.место
  3. Матија Марјановић 3.место

Предметни наставник : Јелена Марковић

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

III разред

  1. Мутавџић Неда 3/1- 2. место, учитељица Јасмина Лазић

похвала- Димитрије Бошковић 3/1, учитељица Весна Миленковић

IV разред

  1. Вања Ђурић 4/ 1    1.  место, учитељица Драгана Бабић
  2. Тадија Јелесијевић 4/1  2.место, учитељица Драгана Бабић
  3. Лука Миленковић 4/3     2.  место, учитељица Сандра Поповић
  4. Бојана Милосављевић 4/4   2.место, учитељица Светлана Рудић
  5. Јован Милојевић 4/4  3.место, учитељица Светлана Рудић
  6. Уна Степић 4/1   3.место, учитељица Драгана Бабић
  7. Вељко Косјр 4/1     3.  место, учитељица Драгана Бабић

похвале

Матија Милосављевић 4/1
Ленка Цветковић 4/4
V разред
       1. Богдан Стошић 5/1                      2.место
       2. Никола Пуношевац 5/1               2.место

  1. Милица Аздејковић 5/1               2.место
  2. Илија Мутавџић 5/3                      2.место

 НАСТАВНИК: ИВАНА КРУПНИКОВИЋ
– похвале:
Илија Волјиновић 5/1

Павле Филиповић 5/1

Василије Пајчин 5/4

Павле Ђурђевић 5/3

 НАСТАВНИЦИ: ИВАНА КРУПНИКОВИЋ и МАРИЈА ПРУТКИН

VI разред
1. Мина Милетић 6/1                      2.место
2. Алекса Христов 6/5                    2.место

НАСТАВНИЦИ: ИВАН ЛИСИНАЦ И ИВАНА КРУПНИКОВИЋ

1.Миона Петровић 6/1 3.место

НАСТАВНИК: ИВАН ЛИСИНАЦ

– похвале:
Јована Нешић  6/5

Сашка Савић  6/5

НАСТАВНИК: ИВАНА КРУПНИКОВИЋ

VII разред

– похвале:
Матеја Јовановић  7/3

НАСТАВНИК: МИРЈАНА ЈЕВРЕМОВИЋ

VIII разред
1. Андреј Петровић  8/2                      2.место
НАСТАВНИК: МИРЈАНА ЈЕВРЕМОВИЋ

  1. Ана Николић 8/1 3.место

НАСТАВНИК: ИВАН ЛИСИНАЦ

Општинско такмичење из физике

  1. разред
  2. Мина Милетић 1. место

похвале:

Тамара Раковац 6/5

Страхиња Арсић 6/5

НАСТАВНИЦИ: СУНЧИЦА АГАТОНОВИЋ И ГОРАН МИЛИЋЕВИЋ

7.разред

  1. Ања Милутиновић 7/4 3. место

Општинско такмичење из биологије

5.разред
1. Илија Војиновић 5/1              
2.Никола Пуношевац  5/1             
3.Богдан Стошић  5/1
4.Илија Ивановић  5/2            

Предметни наставник: Снежана Радосављевић

  1. разред
    1. Михајло Станковић 6/5
    2. Огњен Неранџић 6/3                
    3.Теодора Рашић  6/2   
    4.Ана Цветковић  6/1
  2. Миња Матовић 6/2

Предметни наставник: Снежана Радосављевић

  1. разред
    1. Милица Илић 7/2
    2.Дејан Мојсиловић 7/3
    3. Ања Милутиновић  7/4
  2. Лука Матић 7/1
  3. Дејан Стојановић 7/1

Предметни наставник: Оливера Коларић

8.разред
1. Теодора Јелесијевић 8/2
2.Андреа Милошевић 8/1
3. Ана Николић 8/1    4.Андријана Кизић 8/2

Предметни наставник: Снежана Радосављевић

Општинско такмичење из хемије

7.разред

  1. Лука Матић 7/1 3. место
  2. Дејан Стојановић 2. награда
  3. Никола Милосављевић 3. награда

Наставник Дејан Радмановац

Општинско такмичење из географије

7.разред

1.Стефан Попадић 7/2  3.место

наставник АЛЕКСАНДАР МИХАЈЛОВИЋ

  1. разред   1.Лазар Нешић 8/4  2. место  2,  Лука Обрадовић 8/4  3. место

Наставник Лидија Бјелица

Општинско такмичење из историје    

5.разред  

1.Павле Ивановић5/4

НАСТАВНИК : Гордана  Минић

7.разред

  1. Никола Грубић 7/2 1.место
  2. Дејан Стојановић 7/1 2. место

НАСТАВНИК : Гордана  Минић

8.разред

  1. Вељко Петровић 8/4 1.место

НАСТАВНИК : Гордана  Минић

Општинско такмичење рецитатора

  • 2,место Филип Фаркаш 5/3
  • 3.место Павле Ивановић 5/4

ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ:

од I-IV  разреда обезбедили су :
1.место Анастасија Тричковић 4/1
2.место Лука Перовић  3/2
3.место Миња Петровић 4/4

На Општинско такмичење од V-VIII разреда пласирали су се:
1.место Павле Ивановић 5/4
2.место Филип Фаркаш 5/3
3.место Мила Тончић 7/1

НАСТАВНИЦИ: СИЛВАНА МИХАЈЛОВИЋ И ДРАГАНА ШОШКИЋ

КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА-ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

8.разред :
1.место Мина Јевтић  8-4
2.место Ивана Николић 8-3
НАСТАВНИЦИ: САЊА МЛАДЕНОВИЋ И ДУШАНКА МИЛОСАВЉЕВИЋ

Физичко васпитање:

  • КОШАРКА

фИНАЛНИ ТУРНИР- ПИОНИРИ – 1. МЕСТО

          фИНАЛНИ ТУРНИР- ПИОНИРКЕ – 2. МЕСТО

  • ПЛИВАЊЕ- СПИСАК ПЛАСИРАНИХ НА ДРЖАВНО ПРВЕНСТВО

Вукашин Косјер 3. место

Ленка Цветковић 1. МЕСТО

Ема Станојевић 2. МЕСТО

Лазар Филовски 1. МЕСТО

Анастасија Николић 2. МЕСТО

Ива Терзић  1. МЕСТО

 

ЕКИПНО- ПЛИВАЊЕ- ГРАДСКО ПРВЕНСТВО

1.место мушка екипа  

1.место женска екипа

  • ОДБОЈКА

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ

ЕКИПНО- ДЕЧАЦИ- 2. МЕСТО

  • ФУДБАЛ

ГРАДСКО ПРВЕНСТВО

ЕКИПНО- ДЕЧАЦИ- 2. МЕСТО

ЕКИПНО- ДЕВОЈЧИЦЕ- 2. МЕСТО

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕРАЗРЕД

1.ТАДИЈА ЈЕЛЕСИЈЕВИЋ- 1. НАГРАДА

УЧИТЕЉИЦА  ДРАГАНА БАБИЋ

ЛУКА МИЛЕНКОВИЋ- 3. НАГРАДА

УЧИТЕЉИЦА САНДРА ПОПОВИЋ

БОЈАНА МИЛОСАВЉЕВИЋ- 3. НАГРАДА

УЧИТЕЉИЦА СВЕТЛАНА РУДИЋ

 ПОХВАЛА:ВЕЉКО КОСЈЕР, УЧИТЕЉИЦА ДРАГАНА БАБИЋ

  • ПЕТИ РАЗРЕД
  • ПАВЛЕ ЂУРЂЕВИЋ 5/3 – 1. НАГРАДА
  • БОГДАН СТОШИЋ 5/1- 1. НАГРАДА
  • ИЛИЈА ВОЈИНОВИЋ 5/1- 2. НАГРАДА
  • ПАВЛЕ ФИЛИПОВИЋ 5/1- 2.НАГРАДА
  • НИКОЛА ПУНОШЕВАЦ 5/1- 2. НАГРАДА
  • МИЛИЦА АЗДЕЈКОВИЋ 5/1- 2.НАГРАДА

НАСТАВНИК    ИВАНА КРУПНИКОВИЋ

ВАСИЛИЈЕ ПАЈЧИН 5/4- 3. НАГРАДА

НАСТАВНИК    МАРИЈА ПРУТКИН

ПОХВАЛА:

ИЛИЈА ИВАНОВИЋ 5/2, НАСТАВНИК    ИВАНА КРУПНИКОВИЋ

 ШЕСТИ РАЗРЕД

МИНА МИЛЕТИЋ 6/1 – 3. НАГРАДА

МИОНА ПЕТРОВИЋ 6/1- 3. НАГРАДА

НАСТАВНИК    ИВАН ЛИСИНАЦ

ПОХВАЛА:

САШКА САВИЋ 6/5, ЈОВАНА НЕШИЋ 6/5

НАСТАВНИК    ИВАНА КРУПНИКОВИЋ

ОСМИ РАЗРЕД

АНДРЕЈ ПЕТРОВИЋ 8/2 – 2. НАГРАДА

НАСТАВНИК    МИРЈАНА ЈЕВРЕМОВИЋ

 

 

СРПСКИ ЈЕЗИК ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

5,РАЗРЕД  

1.МАТЕЈА МИНИЋ – 3. МЕСТО

НАСТАВНИК СИЛВАНА МИХАЈЛОВИЋ

6,РАЗРЕД

1,ТАМАРА МИЛОСАВЉЕВИЋ- 2. МЕСТО

НАСТАВНИК САЊА МЛАДЕНОВИЋ

7.РАЗРЕД 

1.ХЕЛЕНА ВИДЕНОВИЋ- 1. МЕСТО

НАСТАВНИК  САЊА МЛАДЕНОВИЋ

1.ЈОВАНА ЈОВАЦ- 3. МЕСТО

НАСТАВНИК СИЛВАНА МИХАЈЛОВИЋ

8.РАЗРЕД

ЈОВАНА ТОМИЋ – 2. МЕСТО

АНДРЕА МИЛОШЕВИЋ

ТЕОДОРА ЈЕЛЕСИЈЕВИЋ

НАСТАВНИК САЊА МЛАДЕНОВИЋ

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ТИО

КАТЕГОРИЈА ВАЗДУХОПЛОВНО МОДЕЛАРСТВО

  1. АРСЕНОВИЋ ФИЛИП – МЕСТО

НАСТАВНИК БОЈАН НЕДЕЉКОВИЋ

 

ГРАДСКО ПРВЕНСТВО У ГИМНАСТИЦИ

ЕКИПНО : 1.МЕСТО – НАЈМЛАЂЕ ПИОНИРКЕ 1-4 РАЗРЕД

                                       МЛАЂИ ПИОНИРИ 5-6 РАЗРЕД

                                       СТАРИЈЕ ПИОНИРКЕ 7-8 РАЗРЕД

  1. МЕСТО – МЛАЂЕ ПИОНИРКЕ 5-6 РАЗРЕД

 

ПОЈЕДИНАЧНО: 1. МЕСТО – МАРИЈА ТРЕСКАВИЦА 1-4 РАЗРЕД

                                                     ЖОРИЋ ОГЊЕН 5-6 РАЗРЕД

                                                     ЈОВАНА ГРОЗДАНОВИЋ 5-6 РАЗРЕД

  1. МЕСТО – ЂОРЂЕ ЛАЗАРЕВИЋ 5-6 РАЗРЕД

                                                     АНАСТАСИЈА ЖОРИЋ 7-8 РАЗРЕД

  1. МЕСТО – ДИМИТРИЈЕ ПЕТРОНИЈЕВИЋ 5-6 РАЗРЕД

 

Comments are Closed

© 2017: ОШ "Јован Поповић" Крушевац | KABBO Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress