СВЕЧАНИ ПРИЈЕМ ЂАКА ПРВАКА

1.9. 2016. године у 17 часова, у нашој школи, одржан је свечани пријем ђака првака. Пријему су, поред осталих званица, присуствовали: заменик градоначелника Весна Лазаревић, народна посланица др Драгана Баришић.
Драги ђаци прваци, бићете срећни у овој школи, бићете поносни на нова знања, бићете део најбоље школе у Расинском округу. Најбоље по резултатима завршних испита осмака, најбољој по републичким наградама из српског језика, моделарства, биологије, гимнастике, ученичким и наставничким позоришним представама. Најбољој по уређености школске средине. Најбољој по стручним, посвећеним, креативним наставницима, који уче и васпитавају 850 ученика ове школе.