РАНГ ЛИСТА СВЕТОСАВСКОГ УЧЕНИКА

За светосавског ђака ОШ Јован Поповић у овој школској години изабрана је Ања Милутиновић, ученица 8/4 одељења, разредног старешине Дејана Радмановца.

Ранг Име и презиме Паз. и од. Број бодова
1. Ања Милутиновић 8/4 210
2. Лука Матић 8/1 205
3. Хелена Виденовић 8/4 170
4. Јована Јовац 8/3 155
5. Ивана Тадић 8/2 145
6. Дејан Мојсиловић 8/3 145
7. Дејан Стојановић 8/1 130
8. Илија Ивезић 8/3 120
9. Милица Илић 8/2 105

Ранг листа ученика сачињава се према утврђеним критеријума:

1.На основу општег успеха ученика.

2.На основу резултата на такмичењима из наставних предмета у организацији министарства просвете ( односи се и на резултате постигнуте на индивидуалним спортским такмичењима и такмичењима „Шта знаш о саобраћају“).

3.На основу резултата на такмичењима у организацији Министарства просвете (екипног учешћа и резултата на спортским такмичењима, такмичењима „Шта знаш о саобраћају“ и сличним такмичењима или манифестацијама).

4.На основу резултата на такмичењима  која нису организована од стране Министарства просвете и резултата на свим литерарним и ликовним конкурсима, спортским такмичењима и сличним такмичењима или манифестацијама.

5.За активности за изузетан рад у слободним активностима и ученичким организацијама, као и за ангажовање и рад на афирмацији школе.