ОБАВЕШТЕЊЕ – УПИС ПРВАКА

Обавештавамо Вас да упис нове генерације првака

у Основну школу “Јован Поповић” ,

за школску 2016/2017.годину,

почиње 07.3.2016.године.

Полазак у први разред је обавезан за сву децу рођену у периоду од 01.03.2009. до 28.02.2010. године, односно за сву децу која ће до почетка школске године имати најмање 6,5 а највише 7,5 година.

Дете старости од 6 до 6,5 године може да се упише у школу након провере спремности за полазак у школу, а коју врши психолог школе.

За упис је потребна следећа документација:

–   Потврда о обављеном лекарском прегледу и вакцинацији

–    Извод из матичне књиге рођених

– Уверење о завршеном предшколском програму- може се доставити накнадно.

Уписивање деце може се обавити сваког радног дана

код педагога или секретара школе

од 8:00h  до 14:00h, улица Балканска 56, Крушевац.

Телефон: 448-054, 448-052

Потребно је да родитељи, приликом уписа, попуне и ПРИЈАВУ ЗА УПИС ДЕТЕТА У ПРВИ РАЗРЕД, коју могу преузети на сајту школе,   www.osjovanpopovic.edu.rs  или добити лично у школи. Као и преузимањем са овог линка ПРИЈАВА И ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УПИС ПРВАКА

Директор школе

Снежана Стефановић Милановић