ВИДОВДАНСКИ ЕКО ДАН

Видовдански еко дан у нашем граду се традиционално обележава сваке године. Манифестација окупља бројне школе које тог дана показују на штандовима све своје радове из екологије и заштите животне средине. Поводом тога дана Народна библиотека  Крушевац је расписала видео конкурс за кратки филм на тему „Крушевац – зелени град“ . Наши ученици су били вредни и снимили неколико кратких филмова на задату тему, под менторством наставнице Лидије Бјелице и Оливере Коларић, и забележили све чари нашег града. Наша школа и Град Крушевац- канцеларија за екологију и одрживи развој вас позивају на Видовдански еко дан који ће се одржати 11. 06. 2016. год. од 17 – 20 часова на платоу испред Дома синдиката. Погледајте и уживајте у кратким филмовима које су наши ученици спремили за тај догађај.