ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ВЕРСКЕ НАСТАВЕ

Дана 17.04.2021. године, када наша школа слави седамдесетогодишњицу свог постојања, одржано је окружно такмичење из верске наставе –  Православног катихизиса за основне школе организовано у складу са „Стручним упутством о организовању такмичења и смотри ученика основних и средњих школа“ и „Календаром такмичења и смотри ученика основних школа“ за текућу школску годину које је усвојило и објавило Министарство просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије.

Ученици наше школе постигли су запажене резултате. Свих дванаесторо ученика који су учествовали на окружном такмичењу постигли су резултат и пласирали се на републичко такмичење.

Постигнути резултати:

Шести разред

1. Софија Костић 6/4 III место
  2. Лазар Радисављевић 6/4 III место
  3. Уна Петрушевски 6/1 III место
  4. Анастазија Минчић 6/1 III место
  5. Владимир Гашић 6/1 III место
  6. Богдан Дуњић 6/3 III место

Седми разред

1. Вук Котур 7/2 II место
  2. Вук Дреновац 7/2 II место
  3. Oгњен Обрадовић 7/4 II место
  4. Данило Марјановић 7/1 I место
  5. Лазар Миладиновић 7/1 I место
  6. Вук Скоруп 7/1 I место

Ученицима честитам постигнути успех и пласман на републичко такмичење.

Предметни наставник,

Марко Ј. Цветковић