РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА И ЈЕЗИЧКЕ КУЛТУРЕ

У понедељак 16. маја у Тршићу је одржано Републичко такмичење из српског језика и језичке културе.

Данило Ђукић, ученик осмог разреда (наставник: Сања Младеновић) и Виктор Миленковић, ученик седмог разреда (наставник: Владица Радојевић) на достојан начин су представљали нашу школу у веома јакој конкуренцији ове школске године.

Свакако смо веома поносни на њихов труд и рад који су уложили да би се уопште нашли међу најбољима који су се традиционално и овог маја окупили у родном крају Вука Караџића. Велики је успех и посебна част што су имали прилику да у колевци наше писмености стекну лепа и корисна искуства и учествују на овако високом нивоу такмичења које за циљ има истицање важности неговања српског језика и писмености.

Браво!